Novinky na predajniach

Spoločnosť Casio oznámila predstavenie prvého modelu, ktoré vzišlo z partnerstva so Scuderia Toro Rosso

Spoločnosť Casio Computer Co., Ltd. dnes oznámila uvedenie na trh nového modelu v rade kovových športových hodiniek EDIFICE, ktoré v sebe spájajú dynamický design s pokročilou technológiou. Novinka EFR-554TR je prvým modelom, ktorý vzišiel z partnerstva s tímom Formule 1, Scuderia Toro Rosso.

V januári tohto roku sa spoločnosť Casio stala oficiálnym partnerom pretekárskeho  tímu Scuderia Toro Rosso.  Spoločnosť verí, že mladistvá dynamika, zápal a vášeň pre rýchlosť v spojení s pretekárskymi vozidlami poháňanými špičkovými inováciami z oblasti technológií, činí z tímu Scuderia Toro Rosso dokonalého partnera pre koncept značky EDIFICE, „Rýchlosť a inteligencia“.
 
Novinka EFR-554TR je exkluzívnym modelom, ktorý pripomína oficiálne partnerstvo s tímom Scuderia Toro Rosso. Tímová farba, červená, slúži k zvýrazneniu sekundovej ručičky, ručičiek zasadených ciferníkov, zatiaľ čo námorná modrá a zlatá slúži ako farebné akcenty na ďalších miestach, napríklad na puzdre i na hodinovej a minútovej ručičke.  Logo tímu  je vyvedené  na ciferníku a zadnom kryte hodiniek. Trojica zasadených ciferníkov evokujú budíky v pretekárskom aute, čím tento model získava ešte športovejší vzhľad.  Nové hodinky sa dodávajú v špeciálnom balení, majú podstavec na vystavenie a súčasťou je aj pamäťová karta.
 
Shigenori Itoh, Vyšší výkonný riaditeľ a vyšší generálny riaditeľ z celosvetového marketingového ústredia spoločnosti Casio Computer Co., Ltd., k tomu hovorí: „Som rád, že môžem predstaviť hodinky, ktoré symbolizujú naše partnerstvo s mladistvým a sľubným tímom Scuderia Toro Rosso. Tešíme sa na budúce úspechy tohto tímu“.
 
Franz Tost, šéf tímu Scudria Toro Rosso, k novému výrobku poznamenal: „Veľmi som sa tešil na model stelesňujúci naše partnerstvo a je  vyrobený v rámci dynamickej a inováciami nabitej značky EDIFICE. Dúfam, že sa podarí podporiť ešte užšie väzby medzi oboma našimi organizáciami“.

Parametre EFR-554TR

Vode odolnosť 10 barov
Stopky Stopky s presnosťou na 1 sekundu; kapacita meraní: 29’59’’; režimy meraní: uplynulý čas, medzičas, časy na 1. a 2. mieste
Ďalšie funkcie Zobrazenie dátumu
Presnosť pri bežnej teplote ±20 sekúnd za mesiac
Životnosť batérie 3 roky na SR920SW
Rozmery puzdra 51,2 × 35,7 × 11,9 mm
Celková hmotnosť Približne 152 g
 
EDIFICE je registrovaná obchodná značka spoločnosti Casio Computer Co., Ltd.
Akékoľvek iné názvy spoločností alebo výrobkov sú registrované obchodné značky alebo ochranné známky týchto spoločností.

Nájsť predajňuSpäť do noviniek